Sztuki nagrodzone

"Anka"

W 2004roku odbyła się próba czytana spektaklu Anka z udziałem publiczności, przygotowana przez aktorów poznańskich teatrów. Impreza została  zorganizowana przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

"Teleprzyjaciele"

2004 – „Teleprzyjaciele” wyróżnienie w  Konkursie na Scenariusz Sztuki Teatralnej dla Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych, organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Sztuka została opublikowana w zeszycie wydanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.

"Zapis"

2000 – „Zapis” wyróżnienie  w XI edycji Konkursu na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Sztuka ta została  zrealizowana przez Teatr „Animacji” w Poznaniu w 2003 roku.

"Paweł"

1999- „Paweł”- wyróżnienie w X edycji Konkursu na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Ogólnopolski Ośrodek Sztuki Dziecka w Poznaniu.

"Duży, zielony problem"

1998 – „Duży, zielony problem”- wyróżnienie w IX edycji Konkursu na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Ogólnopolski Ośrodek Sztuki Dziecka w Poznaniu

Sztuka ta została opublikowana w 15 zeszycie „Nowe Sztuki dla Dzieci i Młodzieży” wydawanym przez poznański Ogólnopolski  Ośrodek Sztuki Dziecka,

 

„Perły szczęścia nie dają”

1997- „Perły szczęścia nie dają”- nagroda w VIII edycji Konkursu na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Ogólnopolski Ośrodek Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Przedstawienie  pod tym samym tytułem zostało zrealizowane w 2000 roku przez Teatr Telewizji dla Dzieci i Młodzieży,

Załąaczone zdjęcie pochodzi z telewizyjnej ekranizacji sztuki.